O nás

Jsme dvě. Obě rády malujeme a tvoříme. Jedna z nás se více zajímá o grafiku a design, druhou více zajímají rukodělné práce a kreativní techniky. Obě nás spojuje zájem o módu, originální věci a cestování. Jako bonus jsme dobré kamarádky.

Blanka - Začala jsem kreslit už jako malá a kreslila všude a po všem. Postupem času jsem propadla kouzlům dalších technik jako je keramika, malba na textil, sklo či porcelán. Ráda čas od času šiji bytový textil a hračky. Ráda dělám radost druhým a snažím se inspirovat lidi ke kreativitě. Je krásné pozorovat, jak spolu detaily tvoří harmonii. V minulosti jsem pracovala jako designér ve spol. Stap. Také jsem si splnila si svůj sen a zrealizovala dvě prodejní výstavy kreslených obrázků a textilních tašek. Řídím se heslem: "Pokud nasloucháme své duši, můžeme stvořit naprosto vše."

MarkétkaKreslím už od mala a mám to štěstí, že jsem si splnila svůj dětský sen a výtvarná tvorba se stala i mým zaměstnáním. K malbě obrazů jsem před pár lety přidala i kreslení na textil, a protože ráda tvořím z čehokoli, vyrábím i různé svetry, kabátky, tašky a pásky. Tím však moje tvorba nekončí. Z pod ruky mi vycházejí zajímavé šperky či bytové dekorace. Ráda se řídím heslem: "Tvoření rozpíná vesmír."